piątek, 14 Grudzień 2018

PROMOCJA

REKOMENDACJE

View the embedded image gallery online at:
http://twoi-doradcy.pl/index.php/zobacz#sigProId6bc564ca07

 

Komentarze  

0 #5 Joanna i Radosław 2015-12-17 16:10
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Joannę jako najlepszego doradcę kredytowego. Poza tym, że jest Ona bardzo sympatyczną osobą, największymi jej zaletami są: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta doświadczeniem, zaangażowanie (mało kto jest do dyspozycji w godzinach wieczornych), komplementarność usług, elastyczność i cierpliwość. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszystkich dokumentów i szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach zaowocowały otrzymaniem kredytu hipotecznego. Co ważne, Pani Joanna mówi o wszystkich ukrytych kosztach i wyjaśnia konsekwencje zapisów drobnym druczkiem na dokumentach bankowych.
Cytować
0 #4 Justyna 2015-09-11 13:48
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Joanną Wachowicz. Wykazała się dużym profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą w powierzanym jej zadaniu. Dzięki temu uzyskałam kredyt hipoteczny na dobrych warunkach finansowych.
Cytować
0 #3 Katarzyna 2015-07-23 15:55
Pani Joanna Wachowicz jest osobą godną polecenia. Cechy, jakimi się charakteryzuje Pani Joanna, to sumienność oraz dokładność w wykonywaniu swoich zadań, jak i kreatywność oraz dogłębne wyjaśnienie każdego szczegółu związanego z podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny. Współpracę z p.Joanną oceniam bardzo wysoko. Jest to osoba godna polecenia.
Cytować
0 #2 Izabela 2015-06-18 12:04
Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani Joanna oddana pracy i klientowi. Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani Joanny. Polecamy.
Cytować
+2 #1 Jola i Ariel 2015-05-19 22:37
Dzięki pomocy załogi "Twoi doradcy" udało nam się uzyskać kredyt i kupić wymarzone mieszkanie.

Pani Asia jest profesjonalnym doradcą finansowym, pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego, przedstawiła najkorzystniejsze oferty bankowe oraz szybko i sprawnie przeprowadziła przez procedury kredytowe.

Uzyskaliśmy także informacje o ofercie ubezpieczeniowej nieruchomości, a także mogliśmy wybrane ubezpieczenie sfinalizować na miejscu.

Pan Wojtek jako doradca ds. nieruchomości przedstawił na mieszkania spełniające nasze oczekiwania oraz przeprowadził przez cały proces zakupu wybranego mieszkania.

Serdecznie dziękujemy!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież